MFR-25FBF52-1K37 Yageo
  • Available: 14,208
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-1K37 Yageo
    MFR-25FBF52-1K37 Yageo
    MFR-25FBF52-1K37 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-1K37 is described as RES 1.37K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS