MFR-25FBF52-16K2 Yageo
  • Available: 65,361
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-16K2 Yageo
    MFR-25FBF52-16K2 Yageo
    MFR-25FBF52-16K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-16K2 is described as RES 16.2K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    View
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    Vector
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK
    T-STRUT 16.85"X1.0" ALUMINUM
    Schroff
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP HEAVY
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT