MFR-25FBF52-140K Yageo
  • Available: 27,303
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about MFR-25FBF52-140K Yageo
    MFR-25FBF52-140K Yageo
    MFR-25FBF52-140K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. MFR-25FBF52-140K is described as RES 140K OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH