KNP1WSJR-52-47R Yageo
  • Available: 6,460
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-47R Yageo
    KNP1WSJR-52-47R Yageo
    KNP1WSJR-52-47R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-47R is described as RES 47 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE