KNP1WSJR-52-470R Yageo
  • Available: 12,914
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-470R Yageo
    KNP1WSJR-52-470R Yageo
    KNP1WSJR-52-470R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-470R is described as RES 470 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V