KNP1WSJR-52-16R Yageo
  • Available: 8,104
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-16R Yageo
    KNP1WSJR-52-16R Yageo
    KNP1WSJR-52-16R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-16R is described as RES 16 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE