KNP1WSJR-52-0R1 Yageo
  • Available: 2,327
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP1WSJR-52-0R1 Yageo
    KNP1WSJR-52-0R1 Yageo
    KNP1WSJR-52-0R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP1WSJR-52-0R1 is described as RES 0.1 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"