KNP100JR-73-5R6 Yageo
  • Available: 6,455
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-5R6 Yageo
    KNP100JR-73-5R6 Yageo
    KNP100JR-73-5R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-5R6 is described as RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"