KNP100JR-73-5R1 Yageo
  • Available: 9,865
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-5R1 Yageo
    KNP100JR-73-5R1 Yageo
    KNP100JR-73-5R1 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-5R1 is described as RES 5.1 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM