KNP100JR-73-47R Yageo
  • Available: 46,318
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-47R Yageo
    KNP100JR-73-47R Yageo
    KNP100JR-73-47R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-47R is described as RES 47 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.