KNP100JR-73-2R3 Yageo
  • Available: 5,736
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-2R3 Yageo
    KNP100JR-73-2R3 Yageo
    KNP100JR-73-2R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-2R3 is described as RES 2.3 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE