KNP100JR-73-120R Yageo
  • Available: 10,904
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-73-120R Yageo
    KNP100JR-73-120R Yageo
    KNP100JR-73-120R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-73-120R is described as RES 120 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE