KNP100JR-52-12R Yageo
  • Available: 6,304
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about KNP100JR-52-12R Yageo
    KNP100JR-52-12R Yageo
    KNP100JR-52-12R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. KNP100JR-52-12R is described as RES 12 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE