HHV100JR-73-3M9 Yageo
  • More about HHV100JR-73-3M9 Yageo
    HHV100JR-73-3M9 Yageo
    HHV100JR-73-3M9 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV100JR-73-3M9 is described as RES 3.9M OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.