HHV-50FR-52-4M99 Yageo
  • Available: 7,875
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-50FR-52-4M99 Yageo
    HHV-50FR-52-4M99 Yageo
    HHV-50FR-52-4M99 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-50FR-52-4M99 is described as RES 4.99M OHM 1/2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    View
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"