HHV-25JR-52-150K Yageo
  • More about HHV-25JR-52-150K Yageo
    HHV-25JR-52-150K Yageo
    HHV-25JR-52-150K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-25JR-52-150K is described as RES 150K OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM