HHV-25JR-52-10M Yageo
  • Available: 36,740
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-25JR-52-10M Yageo
    HHV-25JR-52-10M Yageo
    HHV-25JR-52-10M is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-25JR-52-10M is described as RES 10M OHM 1/4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"