HHV-25FR-52-3M3 Yageo
  • Available: 13,515
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about HHV-25FR-52-3M3 Yageo
    HHV-25FR-52-3M3 Yageo
    HHV-25FR-52-3M3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. HHV-25FR-52-3M3 is described as RES 3.3M OHM 1/4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE STD BUS 8 SLOT 4.35X7
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V