FRM3WSJT-73-680R Yageo
  • Available: 879
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FRM3WSJT-73-680R Yageo
    FRM3WSJT-73-680R Yageo
    FRM3WSJT-73-680R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM3WSJT-73-680R is described as RES 680 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM