FRM3WSJT-73-22R Yageo
  • Available: 4,514
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FRM3WSJT-73-22R Yageo
    FRM3WSJT-73-22R Yageo
    FRM3WSJT-73-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM3WSJT-73-22R is described as RES 22 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE