FRM3WSJR-73-75R Yageo
  • More about FRM3WSJR-73-75R Yageo
    FRM3WSJR-73-75R Yageo
    FRM3WSJR-73-75R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM3WSJR-73-75R is described as RES 75 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK