FRM3WSJR-73-39R Yageo
  • More about FRM3WSJR-73-39R Yageo
    FRM3WSJR-73-39R Yageo
    FRM3WSJR-73-39R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM3WSJR-73-39R is described as RES 39 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITH 3V 7MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    View
    BATTERY NIMH 1.2V 1.9AH AA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 6.5MAH COIN 9.5MM
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATTERY NIMH 1.2V 700MAH AAA
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 45MAH COIN 20.0MM
    Seiko Inst
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM