FRM3WSJR-73-220R Yageo
  • More about FRM3WSJR-73-220R Yageo
    FRM3WSJR-73-220R Yageo
    FRM3WSJR-73-220R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM3WSJR-73-220R is described as RES 220 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE