FRM3WSJR-73-150R Yageo
  • More about FRM3WSJR-73-150R Yageo
    FRM3WSJR-73-150R Yageo
    FRM3WSJR-73-150R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM3WSJR-73-150R is described as RES 150 OHM 3W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL
    View
    Keystone Electronics
    CONTACT BATT FOR AAA & AAAA SMD
    CONTACT BATT SGL AAAA/AAA/N
    CONTACT BATTERY SGL A/AA
    BATTERY CONT NEG SIDE AAA PCB
    CONTACT BATT W/TAB NEG AAA/AAAA
    CONTACT BATT W/TAB NEG SPRG A/AA
    Linx Tech
    RETAINER BATT CR2025/2032 PC PIN
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN