FRM200JR-73-390R Yageo
  • More about FRM200JR-73-390R Yageo
    FRM200JR-73-390R Yageo
    FRM200JR-73-390R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FRM200JR-73-390R is described as RES 390 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE