FMP4WVJR-73-6R8 Yageo
  • More about FMP4WVJR-73-6R8 Yageo
    FMP4WVJR-73-6R8 Yageo
    FMP4WVJR-73-6R8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVJR-73-6R8 is described as RES 6.8 OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.