FMP4WVJR-73-1K2 Yageo
  • More about FMP4WVJR-73-1K2 Yageo
    FMP4WVJR-73-1K2 Yageo
    FMP4WVJR-73-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVJR-73-1K2 is described as RES 1.2K OHM 4W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM