FMP4WVFRF73-10K Yageo
  • More about FMP4WVFRF73-10K Yageo
    FMP4WVFRF73-10K Yageo
    FMP4WVFRF73-10K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP4WVFRF73-10K is described as RES 10K OHM 4W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.