FMP200JR-52-6R8 Yageo
  • Available: 13,150
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-6R8 Yageo
    FMP200JR-52-6R8 Yageo
    FMP200JR-52-6R8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-6R8 is described as RES 6.8 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM