FMP200JR-52-5R6 Yageo
  • Available: 11,968
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-5R6 Yageo
    FMP200JR-52-5R6 Yageo
    FMP200JR-52-5R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-5R6 is described as RES 5.6 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE