FMP200JR-52-4R7 Yageo
  • Available: 22,721
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-4R7 Yageo
    FMP200JR-52-4R7 Yageo
    FMP200JR-52-4R7 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-4R7 is described as RES 4.7 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"