FMP200JR-52-3R3 Yageo
  • Available: 1,847
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-3R3 Yageo
    FMP200JR-52-3R3 Yageo
    FMP200JR-52-3R3 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-3R3 is described as RES 3.3 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V