FMP200JR-52-39K Yageo
  • Available: 52,950
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-39K Yageo
    FMP200JR-52-39K Yageo
    FMP200JR-52-39K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-39K is described as RES 39K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM