FMP200JR-52-270K Yageo
  • Available: 12,491
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-270K Yageo
    FMP200JR-52-270K Yageo
    FMP200JR-52-270K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-270K is described as RES 270K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Yageo
    ---> Through Hole Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  Through Hole Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U REAR ANGLES 1 SET
    View
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM