FMP200JR-52-22R Yageo
  • Available: 30,568
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-22R Yageo
    FMP200JR-52-22R Yageo
    FMP200JR-52-22R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-22R is described as RES 22 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    CABLE USB 2.0 A-MINI B 1M BLACK