FMP200JR-52-22K Yageo
  • Available: 17,065
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-22K Yageo
    FMP200JR-52-22K Yageo
    FMP200JR-52-22K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-22K is described as RES 22K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 10 X 14 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    LOWER HOUSING W/SNAPON FOOT
    View
    Bud Industries
    CHASS BOT PLATE ALUM 7 X 12 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 4 X 6 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 9.5 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE