FMP200JR-52-1K8 Yageo
  • Available: 15,020
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-1K8 Yageo
    FMP200JR-52-1K8 Yageo
    FMP200JR-52-1K8 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-1K8 is described as RES 1.8K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL