FMP200JR-52-18K Yageo
  • Available: 11,668
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-18K Yageo
    FMP200JR-52-18K Yageo
    FMP200JR-52-18K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-18K is described as RES 18K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.