FMP200JR-52-180R Yageo
  • Available: 4,144
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-180R Yageo
    FMP200JR-52-180R Yageo
    FMP200JR-52-180R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-180R is described as RES 180 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK