FMP200JR-52-120R Yageo
  • Available: 13,045
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-120R Yageo
    FMP200JR-52-120R Yageo
    FMP200JR-52-120R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-120R is described as RES 120 OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    View
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F