FMP200JR-52-120K Yageo
  • Available: 19,156
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200JR-52-120K Yageo
    FMP200JR-52-120K Yageo
    FMP200JR-52-120K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200JR-52-120K is described as RES 120K OHM 2W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    RETAINER FOR BATTERY HOLDER
    View
    Memory Protection Devices
    9V FASTENING RIVET FOR SNAP
    COVER BATTERY HOLDER
    B B Battery
    ADAPTER 0.187 TO 0.250 TERMINAL
    B B Battery
    ADAPTER 0.250 TO 0.187 TERMINAL
    Memory Protection Devices
    COVER FOR VERT SNAP DRAGON HLDR
    PROTECT COVER FOR 9V SNAP TERM