FMP200FRF52-274K Yageo
  • Available: 7,616
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200FRF52-274K Yageo
    FMP200FRF52-274K Yageo
    FMP200FRF52-274K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200FRF52-274K is described as RES 274K OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X