FMP200FRF52-249R Yageo
  • Available: 19,430
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200FRF52-249R Yageo
    FMP200FRF52-249R Yageo
    FMP200FRF52-249R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200FRF52-249R is described as RES 249 OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.