FMP200FRF52-130K Yageo
  • Available: 8,538
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200FRF52-130K Yageo
    FMP200FRF52-130K Yageo
    FMP200FRF52-130K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200FRF52-130K is described as RES 130K OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC BLACK
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 7HP VME PLASTIC GREY
    View
    Essentra Components
    CARD PULL NATURAL
    Bivar
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"