FMP200FRF52-10K Yageo
  • Available: 53,575
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP200FRF52-10K Yageo
    FMP200FRF52-10K Yageo
    FMP200FRF52-10K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP200FRF52-10K is described as RES 10K OHM 2W 1% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    View
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE
    CIGARETTE PLUG PLASTIC BODY
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    AUTO 12V SOCKET W/12V CAP
    CORD STR W/LED 2A FUSE W/CLIP
    PLUG AUTO PWR GRN
    ZA1030-1.3MM DC PLUG R/A 400MM
    Cnc Tech
    ADPT CBL SAE TO M CIG 16AWG .46M
    12V AUTO PLUG STD EURO CE