FMP100JR-52-68R Yageo
  • Available: 27,289
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-68R Yageo
    FMP100JR-52-68R Yageo
    FMP100JR-52-68R is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-68R is described as RES 68 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC BOARD BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    ELECTRONIC BOARD BASE