FMP100JR-52-5R6 Yageo
  • Available: 34,145
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-5R6 Yageo
    FMP100JR-52-5R6 Yageo
    FMP100JR-52-5R6 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-5R6 is described as RES 5.6 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CONNECTOR H 15 F