FMP100JR-52-270K Yageo
  • Available: 38,275
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-270K Yageo
    FMP100JR-52-270K Yageo
    FMP100JR-52-270K is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-270K is described as RES 270K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS