FMP100JR-52-1K2 Yageo
  • Available: 38,820
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-1K2 Yageo
    FMP100JR-52-1K2 Yageo
    FMP100JR-52-1K2 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-1K2 is described as RES 1.2K OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"