FMP100JR-52-0R47 Yageo
  • Available: 14,067
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about FMP100JR-52-0R47 Yageo
    FMP100JR-52-0R47 Yageo
    FMP100JR-52-0R47 is manufactured by Yageo and is categorized in the Through Hole Resistors category. FMP100JR-52-0R47 is described as RES 0.47 OHM 1W 5% AXIAL. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    View
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK